Hikayemiz
Sürdürülebilirliğin, sadece bir kumaştan ibaret olmadığı, alınan ürünlerin kalitesinin de sürdürülebilirliğin bir parçası olduğu düşüncesi ile yola çıktık. Uzun yılların getirdiği tasarım ve üretim tecrübelerimiz ile kalite ve rahatlık ilkelerini birleştirerek AURIC 'İ kurduk.

Değerlerimiz 
Sizlere her zaman en iyi hissettiren kumaşı geliştirmek, ürünleri en iyi kalıplarında sunmak ve el işçiliğimizdeki ustalığı her ürünümüze yansıtmak en temel değerlerimizdir.

Tasarım Felsefemiz
Ürünlerimizin tasarımını Modern Şehir Hayatı ve Minimalist hedefler doğrultusunda gerçekleştiriyoruz. Hızla değişen trendlere öncülük eden tasarım ekibimiz ile birlikte, günlük giyimde rahatlığın ve şıklığın Premium halini sizlere sunuyoruz...

Üretimimiz
 Sürdürülebilirliğin en önemli noktalarından biri olduğuna inandığımız üretim koşulları ve çalışan hakları konusunda, hiç taviz vermeden çalışmaktayız.
Üretim gerçekleştirdiğimiz her tesisimizin, uluslararası sertifikaları bulunmakta olup sorumlu üretim gerçekleştirilmektedir. Düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz denetimler ile sadece bugün için değil, her zaman ilkelerimize sadık kalınarak üretim yapıldığından emin olmaktayız.


Kumaşlarımız
Tasarımlarımızda kullanılan kumaşlarımızın tamamı, kumaş AR-GE ekibimiz tarafından geliştirilmekte ve laboratuvarlarımızda testlerden geçmektedir. Hiçbir kumaşımız zararlı kimyasal madde içermemektedir.


Sertifikalarımız